Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Małgorzata Niemczyk-Wolska nie zagra już w tym sezonie

LSK: Małgorzata Niemczyk-Wolska nie zagra już w tym sezonie

Pięciokrotna złota medalistka mistrzostw Polski i mistrzyni Europy 2003, Małgorzata Niemczyk-Wolska, doznała na środowym treningu kontuzji, która wyklucza jej grę w LSK do końca sezonu. Nie wiadomo również, czy siatkarka pozostanie w Gedanii na kolejny rok.

Małgorzata Niemczyk-Wolska złamała palec u stopy. Kontuzja ta oznacza dla zawodniczki koniec sezonu i kibice Energi Gedanii Gdańsk nie obejrzą już siatkarki w meczach o miejsca 5-8 w LSK, w których przeciwniczkami gdańszczanek są zawodniczki IDM SwarzędzMeble AZS AWF Poznań.

Będzie to na pewno olbrzymie osłabienie dla zespołu powadzonego przez Leszka Milewskego, bo to właśnie na barkach tej zawodniczki spoczywał ciężar zdobywania punktów. Małgorzata Nieczyk-Wolska w tym sezonie wywiązywała się z tego zadnia bardzo dobrze, i w rundzie zasadniczej zajmowała wysokie, ósme miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących zawodniczek.Nie wiadomo także czy pierwszy mecz w drugiej rundzie play-off z AZS-em AWF-em Poznań nie był ostatnim spotkaniem siatkarki w barwach Gedanii. Po sezonie zawodniczce kończy się kontrakt z tym zespołem, i do końca nie jest wiadomo czy nie będzie chciała zająć się od tego czasu karierą trenerską.

źródło: gazeta.pl, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved