Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Memoriał Wagnera bez Brazylii

Memoriał Wagnera bez Brazylii

Z pewnością ta wiadomość nie ucieszy miłośników tej dyscypliny sportu na Warmii i Mazurach. I nie ma się czemu dziwić, bo okazja by zobaczyć na żywo aktualnych mistrzów świata (w Japonii 2006 pokonali w finale biało-czerwonych 3:0) nie zdarza się zbyt często.

Złoci medaliści igrzysk olimpijskich z Aten nie wystąpią w olsztyńskiej Uranii, ponieważ w tym czasie biorą udział w Copa America – mówi Jerzy Mróz, organizator Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. – Tuż po zakończeniu mistrzostw świata chcieli do nas przyjechać, ale w ostatnim czasie trochę się pozmieniało. Trudno, postaramy się, żeby Brazylia zawitała do nas w przyszłym roku, w którym odbędą się igrzyska w Pekinie.

W Olsztynie na parkiecie na pewno będzie można zobaczyć zmagania siatkarzy z Serbii, Niemiec oraz Holandii. Oczywiście nie zabraknie także reprezentantów Polski, którzy w grudniu wywalczyli srebrny medal mistrzostw świata. Wszystkie ekipy wezmą udział we wrześniowych mistrzostwach Europy (Serbia, Holandia i Niemcy znalazły się w jednej grupie).Już w najbliższy poniedziałek dowiemy się czy w turnieju Wagnera zagrają jeszcze dwie inne reprezentacje.

Chcemy zaprosić drużyny Włoch i Kuby – kontynuuje Mróz. – Ale jest jeden warunek, muszą to być pierwsze reprezentacje, bo nie chcemy tu żadnych rezerw.

Bilety na tegoroczny memoriał będzie można nabywać od pierwszych dni czerwca. Impreza odbędzie się od 17 do 19 sierpnia w stolicy Warmii i Mazur, a także w Iławie, Ostródzie, Elblągu (o ile przyjedzie sześć zespołów).

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved