Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK: Centrostal nie poddaje się

LSK: Centrostal nie poddaje się

Walka zawodniczek Centrostalu i Farmutilu Piła w tym sezonie przebiega na dwóch biegunach. W Pucharze Polski trzy mecze z czterech wygrały bydgoszczanki, ale w lidze, już cztery razy górą były dziewczyny Jerzego Matlaka.

Szczególnie boli ostatnia, sobotnia porażka w półfinale, gdy bydgoszczanki prowadziły już 2:0, a mimo to ulegly rywalkom.

Trener Makowski nie ukrywał rozczarowania i rozżalenia, a pomeczowe emocje spowodowały, że w komentarzu trochę „ostro” potraktował jedną z zawodniczek.Wszysto jest w porządku – mówił już na spokojnie dzień po meczu. – Atmosfera w zespole jest bojowa, nikt do nikogo nie ma pretensji. Z pewnością żałujemy tej porażki, bo byliśmy blisko wyrównania stanu rywalizacji i odniesienia pierwszego w mojej „kadencji” zwycięstwa w Pile. Nie udało się, więc teraz na spokojnie podchodzimy do treningów przed meczami w Bydgoszczy. Będziemy walczyć, wierzę, że moje dziewczyny są w stanie wygrać i pojechać jeszcze na piąty mecz. Nie poddamy się z pewnością bez walki.

Mecze z Farutilem odbędą się w sobotę (17.00) i niedzielę (11.00). Rywalkom do awansu potrzebne jest jedno zwycięstwo. Choć więc trener Matlak z pewnością będzie je motywował do zakończenia rywalizacji już w pierwszym meczu, to konsekwentna i skuteczna gra siatkarek Centrostalu może zachwiać pewnością pilanek, które w podświadomości będą miały jeszcze drugie spotkanie. Jednak sama gra nie wystarczy. Bydgoszczankom z pewnością przyda się doping kibiców i już dziś gorąco zapraszamy do hali „Łuczniczki”.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved