Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Akademiczki przekładają mecze z PLKS-em

II liga: Akademiczki przekładają mecze z PLKS-em

Trzeci już mecz PLKS-u Pszczyna z AZS-em AWF Warszawa odbędzie się 15 maja o godz. 18:00 w stolicy. W walce do trzech zwycięstw PLKS ma już dwie wygrane i w Pszczynie wszyscy wierzą, że w przyszły wtorek ich zespół uzyska awans.

Gdyby jednak tak się nie stało kolejne spotkanie odbędzie się dzień później (16 maja także o godz. 18.00). Wszystkich kibiców, którzy wybierają się do Warszawy informujemy, że siatkarki Albina Mojsy grają oczywiście na obiektach warszawskiej AWF (hala im. Janusza Kusocińskiego, Bielany, ul. Marymoncka 32).

Pierwotnie spotkania w stolicy zaplanowane były na 12 i 13 maja. W tym terminie rozgrywane będą jednak w Szczecinie Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce. Dla warszawskiej drużyny impreza ta jest bardzo ważna. Podopieczne Albina Mojsy należą do faworytek tych zawodów.Pszczyńskie zawodniczki do tego meczu będą przygotowywać się na własnych obiektach do poniedziałku. Wtedy wyjadą przez Spałę do stolicy. Jedynym dniem wolnym będzie sobota, ale cześć zespołu będzie emocjonować się trzecim meczem półfinałów MP pomiędzy BKS-em Bielsko a Winiarami Kalisz.

źródło: infopres.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved