Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Agata Mróz: Przerywam swoją przygodę ze sportem

Agata Mróz: Przerywam swoją przygodę ze sportem

Puchar Królowej, Puchar Top Teams i mistrzostwo kraju - takie cele postawiło kierownictwo Grupo 2002 Murcja przed zespołem na początku sezonu. I wszystkie plany zostały zrealizowane. Jedną z tych, które przyczyniły się do sukcesów hiszpańskiego klubu była Agata Mróz.

Nie da się ukryć, że sezon był udany – powiedziała. – Ostatnie zwycięstwa w finałowych spotkaniach przyszły nam stosunkowo łatwo. Liczyłyśmy raczej na wygrane w tie breakach. Nie było jeszcze oficjalnego pożegnania. Dużo ciepłych słów usłyszałyśmy po ostatnim zwycięstwie. W kontraktach mamy zapisane premie za sukcesy.

Agata Mróz podkreśliła, że po raz pierwszy miała zagraniczny kontrakt w swojej karierze. Sezon mi wyszedł, na pewno stać mnie na więcej – powiedziała. – Siatkówka w Hiszpanii staje się coraz popularniejsza. Jak mówią koleżanki, które grają tutaj dłużej, liga też z każdym rokiem jest silniejsza. Na finałach był komplet widzów, ale czasem publiczność była dość przypadkowa. Przychodzili ludzie prosto z ulicy z braku zajęć. Inni z ciekawości chcieli popatrzeć na to co się dzieje w hali. Na trybunach zasiadali też pracownicy naszego sponsora, który ma obok Murcji górę marmuru.Być może już w środę będę w Polsce – powiedziała Agata Mróz. – Kończę z siatkówką klubową i reprezentacyjną. Przerywam swoją przygodę ze sportem, chyba że poprawi się z moim zdrowiem.

Agatę Mróz mocno ucieszyło zwycięstwo BKS Aluprofu nad Winiarami Kalisz w drugim meczu półfinału play off. Bielsko to mój klub – powiedziała.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved