Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > „Miesiąc miodowy” Marii Borodakowej na… zgrupowaniach

„Miesiąc miodowy” Marii Borodakowej na… zgrupowaniach

Czołowe siatkarki kadry Rosji, Lubow Sokołowa, Jekatierina Gamowa, Jelena Godina i Maria Borodakowa, otrzymały od trenera Giovanniego Caprary trochę wolnego i nie muszą być na pierwszym zgrupowaniu kadry w Nowogorsku. Latem Maria Borodakowa zamierza zmienić stan cywilny.

Chcemy z Artiomem pobrać się, ale są problemy z ustaleniem daty ślubu – powiedziała Maria Borodakowa . – Prawdopodobnie pobierzemy się w połowie czerwca. Z grafikiem zajęć kadry nie jest prosto znaleźć wolny termin. Latem będą kolejne zgrupowania. Nie wiem czy od Giovanniego Caprary otrzymam wówczas wolne. Więc jak tylko trafi się "okienko" to szybko pożenimy się. Miodowy miesiąc spędzę na zgrupowaniach.

Zdaniem Marii Borodakowej: – Da się pogodzić życie rodzinne z profesjonalnym uprawianiem sportu. Mój przyszły mąż mnie doskonale rozumie. U nas nie ma kłótni z powodu "dlaczego tak późno wróciłaś z treningu".

Na pytanie czy Maria Borodakowa ma czas na przygotowanie kolacji narzeczonemu zawodniczka odpowiada, że w kuchni ona praktycznie nie przebywa. – Rządzi tam Artiom – mówi Maria Borodakowa. – On doskonale gotuje. Szczególnie dobrze wychodzi mu moja ulubiona czerwona pieczona ryba.Maria Borodakowa podkreśla, że: – Rodzina jest najważniejsza i gdyby zaszła taka potrzeba to zostawiłaby dla niej siatkówkę. Natomiast nie zastanawiała się co wówczas by robiła. – Tak poważnie to jeszcze o tym nie myślałam – powiedziała. – Może to byłby jakiś biznes. Myślę jednak, że jeszcze przez jakiś czas pogram.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved