Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel już w Radomiu

Robert Prygiel już w Radomiu

Robert Prygiel zakończył sezon w rosyjskiej Superlidze. Radomianin przebywa już w swoim rodzinnym mieście. Pytany, czy w nowym sezonie reprezentować będzie barwy Jadaru odpowiada, że sprawa rozstrzygnie się w maju.

Gazprom Surgut w rosyjskiej ekstraklasie ma do rozegrania jeszcze mecze o miejsca 7-8. Ale wychowanek Czarnych Radom jako jedyny z ekipy Rafaela Khabibullina otrzymał wolne. – W najbliższym czasie czeka mnie naprawdę trudny okres. Przygotowania kadry do Ligi Światowej i mistrzostw Europy to nie przelewki. Dlatego tych kilka dodatkowych dni wolnego jest dla mnie bardzo cennych – odparł Robert Prygiel, spacerujący w sobotnie przedpołudnie po śródmieściu Radomia. Co bardziej spostrzegawczy kibice kadrowicza dojrzeć mogli również na trybunach stadionu Struga 63, oglądającego mecz Radomiak – Warmia Grajewo.

Radomianin potwierdził, że ma propozycje przedłużenia kontraktu w Rosji. Otrzymał również ofertę od Tadeusza Kupidury, prezesa Jadaru. – Jest ona interesująca, ale co do swojej przyszłości na razie nie chciałbym się wypowiadać. Umówiony jestem na rozmowę z Tadeuszem Kupidurą za kilka dni. Wtedy wiadomo będzie coś więcej – podkreśla.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved