Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły: Obronimy mistrzostwo

Mariusz Wlazły: Obronimy mistrzostwo

Skra Bełchatów zmierzy się z Jastrzębskim Węglem w finale PLS. Faworytem są obrońcy mistrzowskiego tytułu, siatkarze Skry Bełchatów. - Obronimy mistrzostwo - zapowiedział Mariusz Wlazły, as zespołu z Bełchatowa.

Rywale, Jastrzębski Węgiel dość nieoczekiwanie wyeliminowali siatkarzy AZS Olsztyn. – Muszą być bardzo mocni, skoro przebrnęli do finału. Mieli naprawdę trudną drogę, ale widać my i Jastrzębski Węgiel to dwie najlepsze drużyny w Polsce – ocenił Mariusz Wlazły.

Atakujący Skry Bełchatów wie, że mecze finałowe nie będą spacerkiem. – Zawsze trudniej broni się mistrzostwa. Kibice widzą w nas faworytów, ale na pewno poradzimy sobie z presją – powiedział.Pierwsze dwa spotkania odbędą się w Bełchatowie. Siatkarz uważa, że to pomoże jego drużynie. – Wygranie dwóch meczów w naszej hali, będzie poważną zaliczką. Jeżeli nam się uda, będziemy chcieli zdobyć tytuł już w pierwszym spotkaniu w Jastrzębiu Zdrój – dodał „Szampon”.

Mariusz Wlazły może być czołowym zawodnikiem serii finałowej. – Czuję, że jestem w wysokiej formie. Nie narzekam na kontuzje i już nie mogę doczekać się pierwszego meczu – powiedział.

Spotkania w Bełchatowie z Jastrzębskim Węglem odbędą się w piątek 4 maja o godzinie 17.00 i w sobotę o godzinie 15.00. Finały rozgrywa się do trzech zwycięstw.

źródło: Dziennik

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved