Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Stal chce pomieszać szyki Winiarom

Stal chce pomieszać szyki Winiarom

Winiary przed tygodniem wywalczyły Puchar Polski, a teraz przyjeżdżają do Mielca, by postawić "kropkę nad i" - czyli już w sobotę zapewnić sobie awans do półfinałów play-off w LSK.

Po dwóch pierwszych meczach ćwierćfinałowych play-off Winiary prowadzą ze Stalą 2-0. Kaliszankom do awansu do półfinałów potrzeba już tylko jednej wygranej. Po tę zdobywczynie PP będą chciały sięgnąć już w sobotę, aby mieć wolną niedzielę. O pracującej niedzieli marzy za to trener Stali i wszystkie siatkarki z klubu nad Wisłoką.

Fajnie by było wygrać w sobotę i w niedzielę zagrać z Winiarami jeszcze raz – marzy głośno trener Stali, Jacek Wiśniewski. – Wiem, że Winiarom nie uśmiecha się zbyt długo siedzieć w Mielcu, że już w sobotę będą chciały przypieczętować swój awans do półfinałów play-off. Nie zamierzamy jednak ułatwiać im tego zadania. Choć teoretycznie stoimy na z góry straconej pozycji i skazani jesteśmy na pożarcie, nie zamierzamy wcale się poddawać i oddawać tego meczu za darmo. Zamierzamy się postawić i zastawić. Po cichu liczę troszkę na zmęczenie kaliszanek udziałem w finale Pucharu Polski. W tym upatruję szansę mojego zespołu. Fajnie by było, aby mielczanki w sobotę ograły Winiary. Niby to rzecz trudna do zrealizowania, granicząca nawet z cudem, ale te w naszej polskiej rzeczywistości zdarzają się i to nawet dość często.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved