Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PLS: Trenerski dwugłos po meczu w Jastrzębiu

PLS: Trenerski dwugłos po meczu w Jastrzębiu

- Ogromnie się cieszę, że jesteśmy w grze - to były pierwsze słowa trenera Ireneusza Mazura po trzecim meczu w Jastrzębiu. - Mamy możliwości, aby grać zdecydowanie lepiej - tłumaczył dziennikarzom Tomaso Totolo.

Szkoleniowiec gości Ireneusz Mazur mimo zwycięstwo swojego zespołu nie szczędził komplementów pod adresem jastrzębian – Wartością Jastrzębia są nie tylko zwycięstwa, ale również umiejętność niepokazania emocji po porażce. Jastrzębie mimo tego, że przegrało, prezentowało się bardzo dobrze – twierdził na konferencji prasowej.

Olsztynianie podeszli do meczu z Jastrzębskim niezwykle skoncentrowani, jak mówił ich trener, mecz kosztował ich wiele. – To wcale nie było łatwe zwycięstwo, to była ogromna walka i przez dwa pierwsze sety mecz był bardzo wyrównany i trudno było ocenić, w którą stronę przechyli się ta szala.Trener Mazur przyznał również, że jest pewien, iż ten mecz to nie było ostatnie słowo Jastrzębskiego Węgla. – Naszym kluczem do sukcesu dzisiaj były kończone piłki z kontr, byliśmy dzisiaj lepsi o te kilka piłek. Podobnie wyglądały mecze u nas, to myśmy walczyli, wygrywało Jastrzębie. Tutaj Jastrzębie walczyło a my odnieśliśmy zwycięstwo. Taki jest los zespołów, które mają mają ambicje do walki o najwyższe cele.

Szkoleniowiec jastrzębian nie miał wesołej miny. – Olsztyn zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz, zagrali bardzo dobrą siatkówkę, to był ich najlepszy mecz, który ja oglądałem w tym roku. – mówił tuż po meczu.

Tomaso Totolo potwierdził również, że bez gry w obronie w dzisiejszej siatkówce drużyna nie ma szans. – Naszym problemem był dzisiaj blok a także obrona, której praktycznie nie mieliśmy. Jutro będziemy mieć kolejną szansę przed naszą publicznością. Zdecydowanie możemy zagrać lepiej niż dzisiaj i mam nadzieję, że tak się stanie.

* Notowała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved