Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Serbowie rozpoczynają przygotowania

LŚ: Serbowie rozpoczynają przygotowania

fot. archiwum

W belgradzkim hotelu "M" już 03 maja spotkają się reprezentanci Serbii. Na ten właśnie dzień trener Igor Kolaković zaplanował początek przygotowań do Ligi Światowej. Serbowie zagrają w grupie z Rosją, Kubą oraz Egiptem.

Na początku przygotowań z 19 zawodników zabraknie Ivana Miljkovića i Andriji Gerića – tłumaczy trener Kolaković . – Obydwaj po ostatnim ciężkim sezonie reprezentacyjnym jak i w klubie potrzebują odpoczynku. Od początku nie pojawi się również Ivan Ilić, który gra ze swoim klubem w mistrzostwach Austrii. W klubach pozostają również Marko Podrascanin, Marko Samardzić, Bojan Janić i Nikola Kovacević. Ponadto Starović i Podrascanin będą trenować z juniorską kadrą Serbii i wrócą do nas po kwalifikacjach do MŚ .

 

Plavi będą trenować w Belgradzie do 15 maja a później wyjadą do Włoch na dwa mecze kontrolne, które zaplanowane zostały na 16 oraz 18 maja. Pierwsze spotkania w Lidze Światowej Serbowie zagrają z Rosjanami w Moskwie 26 i 27 maja. 

Stworzyliśmy z moim sztabem plan przygotowań, przeszkodą może być brak wszystkich zawodników – twierdzi Kolaković . – To nie pierwszy raz gdy tak się dzieje, więc poradzimy sobie z tym. Zespół się zmienił. Mamy dużo młodych zawodników. Jestem pewien, że pokażą się z bardzo dobrej strony .

źródło: b92.net, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved