Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dialog Gwardia „oswajał” Sokoła

Dialog Gwardia „oswajał” Sokoła

fot. archiwum

Wrocławianki rozegrały sparing z czołowym zespołem I ligi Sokołem Chorzów. W czterech partiach lepszy okazał się zespół LSK. Dla obu drużyn był to pożyteczny sprawdzian przed najważniejszymi meczami sezonu.

Dialog Gwardia Wrocław 4 – 0 zwyciężył Sokoła Chorzów w meczu kontrolnym. Pierwszoligowcy pokazali w Orbicie ambitną grę, szczególnie w trzeciej partii, w której pojedynek był najbardziej zacięty.

 

Moje dziewczyny nigdy nie grały w tego typu hali (Orbita – red.), więc choćby już z tego powodu sparing był wartościowy. Chcieliśmy przed meczami z Dąbrową Górniczą spotkać się z silnym rywalem, dlatego przyjechaliśmy do Wrocławia na spotkanie z drużyną LSK. Z Dąbrową chcemy podjąć skuteczna rywalizację i awansować do finału I ligi – powiedziała Zdzisława Kania , trener i rozgrywająca zespołu Sokół Chorzów. 

Ostatnio wygrałyśmy kilka wartościowych meczów sparingowych. Dziś z Sokołem nasza gra również była skuteczna więc z dużą dozą optymizmu przystąpimy do rywalizacji w barażach. Spotkania te, to najważniejszy sprawdzian dla nas i AZS-u (Białystok-red.) w tym sezonie – powiedziała Katarzyna Mroczkowska , kapitan Dialog Gwardia Wrocław.

 

Dialog Gwardia Wrocław – Sokół Chorzów 4:0

(25:12, 25:14, 25:22, 25:20)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved