Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wkręt-Met – Skra: Trzecie starcie

Wkręt-Met – Skra: Trzecie starcie

Siatkarze Wkręt-Metu przegrali dwa spotkania w Bełchatowie, ale będą próbować odwrócić losy półfinału. Już w czwartek o godz. 18:00 podejmą swoich rywali w hali Polonia.

Częstochowianie nie wykorzystali wielkiej szansy na zwycięstwo w Bełchatowie. Pierwsze spotkanie przegrali 2:3, w drugim, choć prowadzili 1:0, ulegli 1:3 i znaleźli się w bardzo trudnym położeniu.

Gdybyśmy wywieźli z Bełchatowa wynik 1:1, to rozmowa byłaby zupełnie inna – żałuje kapitan zespołu Krzysztof Gierczyński. – Kibice na pewno będą nas wspierać, ale do pokonania Skry potrzebna będzie nasza rewelacyjna gra. Sam atut własnej hali nie wystarczy. Spróbujemy. Słyszałem głosy, że jeśli my nie pokonamy Skry, to nie zrobi tego nikt inny…Po meczach w Bełchatowie akademicy dostali dwa dni wolnego. Trener Arie Brokking postanowił odreagować porażki ze swoją rodziną w Holandii. Wracając do Polski, w nocy z niedzieli na poniedziałek miał wypadek w pobliżu Olszyny.

Samochód, niestety, jest mocno uszkodzony, ale ze mną na szczęście jest wszystko w porządku – mówi Brooking – Owszem przeżyłem to bardzo mocno, jeżeli chodzi o psychikę, jednak najważniejsze, że wyszedłem z tego wypadku cało.

Trener Wkręt Metu wracał z Holandii klubową Skodą Octavią. Po wypadku wezwał pomoc i dojechał do Częstochowy autem zastępczym.

Wszystko działo się w poniedziałek w nocy, a trener poprowadził już poranny trening – dodaje drugi trener częstochowskich akademików Radosław Panas. – Był roztrzęsiony, jednak nie zrezygnował z udziału w zajęciach. Na szczęście nie ucierpiał, ma jedynie nieco poobdzieraną rękę. Na pewno będzie prowadził zespół podczas czwartkowego meczu ze Skrą.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved