Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > W Policach muszą ochłonąć

W Policach muszą ochłonąć

fot. archiwum

Środowe zwycięstwo nad UMKS Łańcut pozwoliło siatkarkom Chemika Police utrzymać się w I lidze. Beniaminek zrealizował postawiony przed sezonem cel i kibice wierzą, że to pierwszy krok do odbudowania świetnego zespołu z lat 90-tych.

Za wcześnie jeszcze mówić o przyszłości zespołu. Musimy się przespać z sukcesem, który osiągnęliśmy w środę i na spokojnie porozmawiać ze sponsorami i zarządem o planach na kolejny sezon. Decyzje organizacyjne i kadrowe zapadną najwcześniej po długim weekendzie majowym – mówi wiceprezes klubu Witold Kosma .

 

Można być jednak spokojnym, że działacze z Polic nie osiądą na laurach. Od kilku lat konsekwentnie realizują bowiem plan odbudowywania polickiej siatkówki. Klub po reaktywowaniu sekcji seniorskiej i dwóch latach występów w II lidze awansował do I ligi. Teraz utrzymał się na zapleczu ekstraklasy i być może właśnie drugi sezon na I-ligowych parkietach przyniesie kolejny przełom. 

Mecz z UMKS śledziło kilku znanych trenerów. Na trybunach zasiedli m.in Tadeusz Chojnacki, Leszek Piasecki, Jerzy Taczała, Waldemar Kuczewski i Ireneusz Kłos . Raczej jednak, żaden z nich nie zasiądzie w przyszłym sezonie na ławce trenerskiej. – Jesteśmy zadowoleni z wyników pracy naszego trenera Mariusza Bujka i chcemy go zatrzymać w klubie – zapewnia Witold Kosma.

źródło: Kurier Szczeciński

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved