Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Iwona Niedźwiecka – rezerwowa, która pogrążyła Gedanię

Iwona Niedźwiecka – rezerwowa, która pogrążyła Gedanię

W meczu ćwierćfinałowym BKS Bielsko-Biała - Energa Gedania Gdańsk, w wyjściowym składzie bielszczanek zabrakło Anny Podolec. Zastąpiła ją Iwona Niedźwiecka, jedna z najlepiej grających zawodniczek we wczorajszym spotkaniu.

Przez pierwsze dwa sety patrzyłem z ogromną satysfakcją na jej grę – mówił po meczu Andrzej Warych. – Iwona jest zawodniczką, która wchodzi na boisko niezbyt wiele i niezbyt często, a tymczasem dziś zagrała bardzo dobre zawody – ciągnie dalej szef szkolenia PZPS.

W takich imprezach jak nasza [finał Pucharu Polski kobiet w Bielsku-Białej – przyp. red.], w takich przymusowych wejściach, często się zdarza, że rodzą się wielkie kariery. Niedźwiecka nie jest odkryciem, bo tą zawodniczkę znamy doskonale, może nie gra za wiele, jednak dzisiejszy mecz pokazał, że ta dziewczyna potrafi naprawdę grać i może jeszcze zajść naprawdę wysoko – kończy Warych.Sama Niedźwiecka nie jest specjalnie zadowolona ze swojego występu – Jestem średnio zadowolona z siebie, czeka mnie jeszcze dużo pracy – mówi. – Cieszę się, że trener mnie nie zmienił, że miałam szansę gry do końca. Bardzo fajnie mi się grało, chociaż trenuję na środku a dostałam dzisiaj szansę gry na prawym skrzydle za Anię [Podolec – przyp. red.].

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved