Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Anna Barańska: O sparingu z Wisłą… i jeszcze o reprezentacji

Anna Barańska: O sparingu z Wisłą… i jeszcze o reprezentacji

fot. archiwum

Anna Barańska po meczu w Krakowie, w którym Winiary Kalisz zremisowały z Wisłą Kraków, nie ukrywała, że jej zespół nie pokazał najwyższej formy. Siatkarka nie chciała natomiast zdradzić o czym po meczu rozmawiała z Magdaleną Śliwą i czy poruszone zostały sprawy reprezentacji.

Po środowym sparingu, zapytana o ocenę meczu z Wisłą, Anna Barańska powiedziała: – Na pewno było bardzo ciężko, tym bardziej, że jesteśmy po sześciu godzinach podróży a wiadomo, że wyjść na boisko prosto z autokaru to jest jednak jakiś problem. Starałyśmy się jednak grać swoją siatkówkę, czasami nam to nie wychodziło i widać, że byłyśmy zmęczone. Trener dał dzisiaj szansę pograć wszystkim dziewczynom i z tego na pewno trzeba się cieszyć a mam nadzieję, że lepszą formę zaprezentujemy na Pucharze Polski.

 

Po meczu kibice mogli zauważyć, że Anna Barańska wymieniła kilka uwag z Magdaleną Śliwą , rozgrywającą Wisły i współpracowniczką trenera Marco Bonitty . Trudno jednak powiedzieć czy ich rozmowa dotyczyła spraw reprezentacji (przypomnijmy, że kilka dni temu Barańska ogłosiła, że rezygnuje z gry w kadrze) bo sama zawodniczka nie chciał zdradzić szczegółów tego wydarzenia. – Nie chciałabym komentować czego dotyczyła ta rozmowa, niech to pozostanie między mną a Madzią – powiedziała Anna Barańska. Na pytanie czy jej rezygnacja z występów w reprezentacji jest ostateczna, Anna Barańska odpowiedziała natomiast: – Na dzień dzisiejszy podjęłam taką decyzję a nie inną. Nie będę mówić, że to będzie ostateczna decyzja, może się wszystko zmienić.źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved