Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Z rewizytą w Norwegii

Z rewizytą w Norwegii

W dniach 16-22.04.07 przyjadą z rewizytą do Norwegii polscy siatkarze plażowi na wspólne zgrupowanie z norweskimi czołowymi zawodnikami w Ośrodku Olimpijskim w Oslo.

Wyjazd jest kolejnym etapem współpracy PZPS z Norweską Federacją Piłki Siatkowej. Treningi prowadzone będą przez: Marcelo Penner (brazylijski trener zatrudniony w NVBF, który prowadził kurs dla trenerów plażówki w Łodzi w styczniu) oraz Jon Grydeland.

Do Oslo wylatują wraz ze mną następujący zawodnicy: Michał Krymarys, Dominik Witczak, Krzysztof Orman, Grzegorz Fijałek. Dwójka seniorów Krymarys-Witczak to aktualni Mistrzowie Polski w siatkówce plażowej, a także zespół, który pozostawił najlepsze wrażenie po swoim występie na World Tour 2006 w Starych Jabłonkach. Wraz z seniorami udaje się zespół młodzieżowy Fijałek-Orman. Celem wyjazdu do Norwegii są wspólne treningi z najlepszymi zespołami tego kraju. Sądzę, że po powrocie naszych reprezentantów z Oslo, usłyszymy wiele ciekawych informacji dotyczących ich pobytu w Norwegii – skomentował to wydarzenie trener Sławomir Robert.

źródło: inf. własna

nadesłał: , ,

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved