Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przedwczesne zakończenie

Przedwczesne zakończenie

Kibice GTPS ostrzyli sobie apetyt na półfinał pierwszoligowego play off - u. Ostatecznie zagrają w nim pilanie, którzy wygrali dwumecz w Gorzowie Wlkp.

Remisowy bilans w Pile upoważniał gorzowian do umiarkowanego optymizmu. W sobotę rano ich podstawowy przyjmujący Daniel Mróz trafił jednak do szpitala z ostrymi bólami brzucha. Bez tego zawodnika miejscowi od razu byli na straconej pozycji w starciu z atomowo serwującymi rywalami. Pole manewru trenera GTPS Jerzego Taczały dodatkowo ograniczyła kontuzja młodego atakującego Patryka Wojtysiaka.

Sobotni mecz zaczął się dla gorzowian bardzo obiecująco. W pierwszym secie dzielnie walczyli z pilanami do remisu 9:9, pięciokrotnie obejmując w tym czasie jednopunktowe prowadzenie. Nieszczęście zaczęło się od rezultatu 11:13, gdy w polu zagrywki Jokera pojawił się ostro bijący lewą ręką Wojciech Winnik. Zapewnił swemu zespołowi pięć oczek z rzędu, co przesądziło losy inauguracyjnej partii. Na nic zdały się zmiany w GTPS: Krzysztofa Śmigiela za Krzysztofa Grzesiowskiego na pozycji atakującego i Jacka Malczewskiego za Łukasza Klucznika na rozegraniu.

źródło: Gazeta Lubuska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved