Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Dwie porażki siatkarek WSWFiT Białystok w Warszawie

Dwie porażki siatkarek WSWFiT Białystok w Warszawie

Siatkarki WSWFiT Białystok dwa razy do zera przegrały na wyjeździe z drużyną AZS AWF Warszawa w trzeciej rundzie play-off o awans do I ligi. Aby powrócić na decydujące piąte spotkanie do Warszawy, białostockie siatkarki muszą wygrać dwa mecze u siebie.

Białostoczanki potwierdziły, że styl gry warszawianek zupełnie im nie pasuje. Mają już na koncie cztery przegrane z tym zespołem w sezonie (dwie porażki w rundzie zasadniczej).

Umiejętności na pokonanie tej drużyny na pewno nam nie brakuje – nie ma wątpliwości Natalia Tobolska, trenerka WSWFiT. – Ale moje siatkarki mają gdzieś w podświadomości, że są gorsze od nich. Na całą nieudaną wyprawę do stolicy miał wpływ pierwszy przegrany set w pierwszym meczu. Prowadziliśmy 23:21 i nie umieliśmy skończyć ani jednej piłki. Podobnie było w następnych partiach. Graliśmy jak równy z równym do pewnego momentu, a później coś się zacinało. O ile w pierwszym spotkaniu jeszcze stawialiśmy opór rywalkom, to w drugim starciu tak jakby w ogóle nas nie było na boisku. Jednak dalej wierzę, że u siebie możemy te straty odrobić.Aby powrócić na decydujące piąte spotkanie do Warszawy, białostockie siatkarki muszą w najbliższym weekend wygrać dwa mecze u siebie.

AZS AWF Warszawa – WSWFiT Białystok 3:0

(25:23, 25:20, 25:22)

AZS AWF Warszawa – WSWFiT Białystok 3:0

(25:16, 25:16, 25:18)

Zobacz również:

Wyniki play-off gr. 2 II ligi kobiet

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved