Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Trenerski dwugłos po pierwszym dniu finałów Pucharu Polski

Trenerski dwugłos po pierwszym dniu finałów Pucharu Polski

Za nami pierwsze mecze finałowego turnieju Pucharu Polski w siatkówce mężczyzn. Swoimi uwagami ze Strefą Siatkówki dzielą się trenerzy: Andrzej Niemczyk oraz Stanisław Gościniak.

Andrzej Niemczyk: – Pierwszy mecz Bełchatowa z Kędzierzynem był bez historii, natomiast drugi pojedynek to już znaczna dominacja Jastrzębskiego Węgla, który bez żadnych problemów pokonał Gwardię Wrocław. Najciekawsze spotkanie było pomiędzy Olsztynem i Warszawą. Ale takie są reguły Pucharów – te słabsze teoretycznie zespoły mogą sprawić wiele kłopotów potencjalnym faworytom i o to tu chodzi. Co do spotkania pomiędzy AZS-em Częstochowa a Resovią Rzeszów to myślę, że szanse są pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Obstawałbym jednak przy zwycięstwie akademików, natomiast triumfatorem rozgrywek myślę, że po raz kolejny będzie Skra Bełchatów.

Stanisław Gościnak: – W dwóch pierwszych spotkaniach zarówno Skra Bełchatów jak i Jastrzębski Węgiel w pewny sposób odniosły zwycięstwo nad swoimi przeciwnikami. Moc atrakcji zapewnił natomiast kibicom mecz pomiędzy AZS-em Olsztyn a Politechniką Warszawską. Niewiele brakowało a bylibyśmy świadkami niemałej sensacji. Mam nadzieję, że mecz Resovii Rzeszów z Częstochową przyniesie także wiele emocji i będzie to dobre spotkanie. Mam nadzieje, że AZS Częstochowa w następnej fazie play-off pokaże się również z bardzo dobrej strony. Do ścisłej czwórki powinna dołączyć jeszcze drużyna z Jastrzębia.* Rozmowa przeprowadzona przed spotkaniem Wkręt-Metu Domex AZS Częstochowa z Resovią Rzeszów

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved