Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Gwardia Wrocław przed barażami

Gwardia Wrocław przed barażami

W ubiegłym tygodniu siatkarze EnergiiPro Gwardii Wrocław, przygotowujący się do decydujących meczów o zachowanie miejsca w PLS, przebywali na zgrupowaniu w Miliczu, gdzie pilnie trenowali. Pracowali tam głównie nad kondycją i taktyką.

Dzięki dostępowi do sali medialnej mogli też oglądać spotkania Delecty Bydgoszcz – rywala w walce o utrzymanie się w PLS. – Szukamy ich słabych punktów, bo każdy zespół takie ma. Trzeba to tylko później wykorzystać – mówi trener gwardzistów, Maciej Jarosz.

Jego podopieczni rozegrali dwa sparingi z liderem I ligi – Płomieniem Sosnowiec. Pierwszy wygrali 3:0, a drugi 4:1. – Na tle lidera serii B zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Widać, że zawodnicy przekładają nabytą teorię na praktykę – chwali siatkarzy szkoleniowiec Gwardii.W piątek 13 kwietnia podopieczni Macieja Jarosza rozpoczną udział w turnieju finałowym Pucharu Polski, który zostanie rozegrany w Kielcach. Należy przypomnieć, ze Gwardia niespodziewanie awansowała do najlepszej ósemki, a jej przeciwnikiem w ćwierćfinale będzie zespół Jastrzębskiego Węgla z trzema wicemistrzami świata w składzie – Łukaszem Kadziewiczem, Danielem Plińskim i Grzegorzem Szymańskim. – Traktujemy ten mecz bardzo serio i chcemy się pokazać z jak najlepszej strony. Trzeba próbować pokazać dobrą siatkówkę – zapowiada trener Maciej Jarosz.

Wrocławianie nie mają nic do stracenia, a ten pojedynek może być znakomitym przetarciem przed – zbliżającym się – pierwszym spotkaniem barażowym z Delectą.

Przed pierwszym meczem o utrzymanie miejsca w siatkarskiej ekstraklasie Gwardia zagra jeszcze sparing z Mostostalem Kędzierzyn – Koźle.

źródło: slowosportowe.pl, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved