Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dorota Świeniewicz w BKS Aluprof

Dorota Świeniewicz w BKS Aluprof

Dorota Świeniewicz powróciła do BKS Stal po kilkuletniej przerwie. Najlepsza polska siatkarka pojawiła się dziś w hali w trakcie sparingu BKS-u Aluprof z Gwardią Wrocław.

Pani Dorota zjawiła się jednak nie w roli zawodniczki, ale w roli mamy sześciotygodniowego Julka, którego przywiozła w trójkołowym wózku. Podczas krótkiego pobytu zamieniła kilka zdań z dyrektorem klubu, Ryszardem Bortliczkiem. Nie od dziś wiadomo, że fani BKS z niecierpliwością oczekują jej powrotu na parkiet właśnie w barwach bielskiego klubu, który zgłosił ją do rozgrywek. Co na to sama zawodniczka?

Chciałabym jak najszybciej wznowić zajęcia, ale na dzień dzisiejszy poszukuję doświadczonej i odpowiedzialnej opiekunki do dziecka. Jeśli ją znajdę, od razu będę chciała przyjść na pierwszy trening. Dlaczego wybrałam BKS Aluprof? Jak grałam w Polsce, to od zawsze w Bielsku. Tutaj mam mieszkanie. Porozumiałam się z panem dyrektorem, który wyraził zgodę, bym rozpoczęła tutaj treningi. Czy zagram w play-off? Ciężko będzie, miałam bardzo długą przerwę. Ale czuję się dobrze. Jeśli dojdę do siebie, nim się liga skończy, będę chciała zagrać. Jeśli nie, to w następnym sezonie — powiedziała zawodniczka.Dorota Świeniewicz dodała, że w zespole z Bielska zna większość zawodniczek, bo trenowała z nimi w kadrze. Przyznała także, że doskonale czuje się w roli mamy, a Julek jest jej oczkiem w głowie.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved