Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: FIVB podpisało umowę z telewizją amerykańską

LŚ: FIVB podpisało umowę z telewizją amerykańską

fot. archiwum

Amerykańska telewizja ESPN będzie transmitować wszystkie spotkania kadry USA podczas Ligi Światowej, a przede wszystkim finał, który w tym roku odbędzie się w Katowicach.

Federacja USA Piłki Siatkowej (The USA Volleyball Federation) i FIVB podpisali kontrakt z ESPN, dzięki czemu wniosą to, co siatkówka może zaoferować najlepszego, do 100 milionów domów w Stanach Zjednoczonych i w pozostałych częściach kontynentu Ameryki.

 

Podczas podpisywania umowy, Prezydent FIVB Dr Ruben Acosta powiedział: Z niecierpliwością oczekiwałem współpracy z tak doświadczoną siecią jak ESPN, aby wyprodukować jakościowe programowanie przez światowego nadawcę. To porozumienie daje nam niesamowitą możliwość wprowadzenia Ligi Światowej dla amerykańskiej publiczności. 

ESPN silnie uczestniczy w promowaniu piłki siatkowej i są oni świadkami rosnącego zainteresowania ich widzów przez ten rok – powiedział Sekretarz Generalny amerykańskiej siatkówki.

 

ESPN prowadzi obecnie sportową sieć audycji w Ameryce na swoich kanałach ESPN, ESPN 2 i espn.com. Kanał ESPN jest dostępny w kilku językach, dosięga około 100 milionów domów w 47 krajach.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved