Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Karol Kłos: Spełnione marzenie z dzieciństwa

Karol Kłos: Spełnione marzenie z dzieciństwa

Podczas poniedziałkowego treningu kontuzji doznał podstawowy środkowy reprezentacji Polski kadetów, Łukasz Wiśniewski. Sztab szkoleniowy w trybie pilnym powołał do ekipy Karola Kłosa z Metra Warszawa.

Nie mogę jednoznacznie powiedzieć, że cieszę się z tego wyjazdu – powiedział serwisowi reprezentacja.net tuż przed wyjazdem do Krems Karol. – Z jednej strony jestem bardzo zadowolony, bo spełniło się moje marzenie z dzieciństwa. Wielkim zaszczytem jest dla mnie bronić barw narodowych. Ale z drugiej – przykro mi, że zostałem powołany w takich okolicznościach. Łukasz to wspaniały zawodnik, dobry człowiek i miły kolega. Strasznie mi go szkoda i współczuję mu – dodał.

Wszystko działo się bardzo szybko – opowiada młody zawodnik. – O kontuzji Łukasza dowiedziałem się w poniedziałek około południa. Kazano mi się pakować i czekać na dalsze informacje.Karol Kłos to siedemnastoletni gracz Metra Warszawa oraz stołecznej Legii. Jak sam mówi, siatkówkę na poważnie trenuje dopiero od półtora roku. W tym czasie osiągnął już bardzo wiele. Wraz z kolegami z Metra zajął czwartą lokatę w mistrzostwach Polski kadetów w Częstochowie. W tym samym roku z juniorską drużyną Metra, prowadzoną przez trenera Wojciecha Szczuckiego, zdobył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w Kędzierzynie-Koźlu. – Ale tam pojechałem jako trzynasty – zaznacza z uśmiechem na twarzy.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved