Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Przed ME kadetów: Kontuzja Łukasza Wiśniewskiego

Przed ME kadetów: Kontuzja Łukasza Wiśniewskiego

Drugi dzień świąt okazał się pechowym dla kadry polskich kadetów przygotowujących się do Mistrzostw Europy. Podczas treningu poważnej kontuzji nabawił się podstawowy środkowy reprezentacji Łukasz Wiśniewski.

Do wypadku doszło kilka minut przed zakończeniem treningu, podczas próby ataku. – Łukasz skręcił się ciałem do tej strefy, w którą chciał atakować, a noga poszła w druga stronę. Źle zeskoczył i to wystarczyło do kontuzji – mówi kapitan zespołu Maciek Krzywiecki.

Po prostu przy zeskoku spadając miał nogę skręconą w złym kierunku. Być może jest to naderwanie wiązadła środkowego stawu kolanowego. Dochodzenie do formy po takiej kontuzji liczy się w tygodniach. Teraz jak wróci do siebie pozostanie mu leżenie w łóżku – zaznacza lekarz kadry Polski.Kontuzja z całą pewnością wyeliminuje Łukasza z udziału w turnieju finałowym mistrzostw Europy. Brak kluczowego środkowego, jakim był Wiśniewski, to poważne osłabienie polskiej ekipy. Najprawdopodobniej kontuzjowanego „Wiśnię” zastąpi rezerwowy kadry Karol Kłos z Metra Warszawa. Sztab szkoleniowy poczynił już pierwsze kroki związane ze „ściągnięciem” Kłosa do Krems.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved