Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Serbowie w Belgradzie, Vrsacu i Nowym Sadzie

LŚ: Serbowie w Belgradzie, Vrsacu i Nowym Sadzie

fot. archiwum

Serbska Federacja Piłki Siatkowej, OSS ogłosiła miasta, w których zagrają reprezentanci Serbii w tegorocznych rozgrywkach Ligi Światowej. Najlepsze zespoły na świecie gościć będą w Belgradzie, Nowym Sadzie oraz Vrsacu.

Serbowie, którzy trafili w tym roku do grupy "C" wraz z Rosjanami, Kubańczykami oraz "polską" reprezentacją Egiptu rozpoczną Ligę Światową w Moskwie. 26 oraz 27 maja zmierzą się z reprezentacją Sbornej. Tydzień później w miejscowości Vrsac w Serbii podejmą Egipcjan, aby dzień później rozegrać z nimi drugiej spotkanie już w Nowym Sadzie.

 

Kolejny weekend Serbowie spędzą w Hawanie, gdzie zagrają przeciwko Kubańczykom a tydzień później będą gościć te reprezentację w Belgradzie (16 czerwca) oraz ponownie w Nowym Sadzie (17 czerwca). Następnie podopiecznych Igora Kolakovića czeka wyjazd do Kairu na mecze z podopiecznymi Grzegorza Rysia , a w ostatni weekend grupowych zmagań podejmą we Vrsacu oraz Belgradzie reprezentację Rosji. 

W tym roku mecze Ligi Światowej sędziować będzie trzech arbitrów z Serbii, Zorica Bjelić , Vladimir Cuk i Dejan Jovanović .

 

Zobacz również:

LŚ 2007 – Kalendarz spotkań grupy C

źródło: inf. własna, OSSRB

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved