Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dialog Gwardia Wrocław: Teraz baraże

Dialog Gwardia Wrocław: Teraz baraże

Siatkarki Dialogu Gwardii Wrocław będą walczyć w barażach o miejsca 9-10 z Pronarem Zeto AZS Białystok. Po ewentualnym ograniu Pronaru, będzie walka z drugą drużyną I ligi.

Biorąc pod uwagę to, czym dysponowaliśmy, to w naszym przypadku wielkiej sensacji nie ma – mówi trener wrocławskiego zespołu Rafał Błaszczyk. – Od początku sezonu zaliczano nas do grupy słabszych drużyn. Inaczej było w przypadku Pronaru.

Pierwszym więc celem Dialogu Gwardii będzie pokonanie białostockiego zespołu. Potem byłaby walka z drugą drużyną I ligi. – Puchar Polski w którym trafiliśmy na lidera fazy zasadniczej traktujemy jako etap przygotowań do baraży – dodaje Rafał Błaszczyk.Według trenera Dialogu Gwardii najlepszy skład fazy zasadniczej wyglądałby następująco: Godos, Bamber, Spalova, Goczewa, Barańska, De Casia Teixeira i Leśniewicz.

W LSK jest kilka wyróżniających się zawodniczek – powiedział Rafał Błaszczyk. – Dominika Leśniewicz ma duże umiejętności indywidualne, imponuje doświadczeniem. Natalia Bamber grała też na środku. Jest to bardzo wszechstronna zawodniczka. Teixeira była znakomita w defensywie, świetnie wkomponowała się w zespół.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved