Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Muszynianka przed Pucharem Polski i play-off

Muszynianka przed Pucharem Polski i play-off

W Wielki Piątek mistrzynie Polski miały trening. Następnie do poniedziałku otrzymają wolne. - We wtorek zaczynamy przygotowywać pełną parą do fazy play-off, w której już nie będzie przypadku - mówi Bogdan Serwiński.

Jajka już cały tydzień malujemy – śmieje się trener mistrzyń Polski Muszynianki-Fakro Muszyna Bogdan Serwiński. – Na pewno będą jak co roku bardzo ładne. Tradycje wielkanocne w Muszynie są podobne jak w całej Polsce.

Jak podkreślił szkoleniowiec z Muszyny „od zawsze jak pamięta lubił polewać dziewczyny w poniedziałek wielkanocny. Pracuję z kobietami i bardzo je lubię.”Przed turniejem finałowym Pucharu Polski w Bielsku-Białej odbędzie się spotkanie trenera kadry Marco Bonitty z prezesami i trenerami klubów Ligi Siatkówki Kobiet. – My oczywiście otwarci jesteśmy na współpracę, chcemy pomagać reprezentacji gdyż wiemy jak ona jest ważna – mówi Bogdan Serwiński. – Trzeba też pamiętać o interesie klubów z nich bowiem wywodzą się reprezentantki kraju. W czasie tego spotkania trzeba będzie udzielić odpowiedzi na kilka ważnych pytań np. o rehabilitacji po sezonie ligowym czy ubezpieczeniu kontraktów.

Jeżeli chodzi o stronę sportową Pucharu Polski, podkreślił trener mistrzyń kraju, niczego wielkiego po losowaniu nie spodziewaliśmy się. Muszynianka znalazła się w grupie słabszych drużyn. – Uważam, że mogliśmy trafić gorzej np. na Winiary Kalisz – powiedział Bogdan Serwiński. – Na pewno zechcemy włączyć do walki o to trofeum.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved