Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wariactwo Jadaru

Wariactwo Jadaru

Siatkarze olsztyńskiego PZU AZS wykonali pierwsze dwa kroki w kierunku półfinału mistrzostw Polski. W miniony weekend byli zdecydowanie lepsi od Jadaru Radom (3:1 i 3:0). Olsztynianie celują w medal. A wszyscy ich sympatycy chcieliby krążków ze złota.

Aby tego dokonać siatkarze AZS muszą przedrzeć się do finału. Początek zmagań w play off jest dla nich stosunkowo łatwy, gdyż z całym szacunkiem dla radomian, AZS jest drużyną o klasę lepszą. Tylko w piątek podopieczni trenera Ireneusza Mazura mieli kłopoty, bo radomianie zaryzykowali bardzo mocną zagrywkę.

Wariacka zagrywka Jadaru wytrąciła nas z równowagi. Myślę, że wszyscy mieliby z nią kłopoty, nie tylko my. Jednak na takiej skuteczności nie da się grać przez cały mecz. Tak było w piątek – podsumował szkoleniowiec zespołu z Olsztyna.W pewnym momencie Jadar zaczął psuć serwisy i odzyskaliśmy kontrolę nad meczem – wyjaśnia Mariusz Sordyl, asystent trenera PZU AZS.

Chcieliśmy sprawić niespodziankę, ale olsztynianie byli lepsi. Tylko dzięki mocnej zagrywce udało się nam napędzić im strachu w pierwszym meczu. Myśleliśmy, że w drugiej potyczce będzie trochę lepiej, lecz poza drugim setem znów nie mieliśmy nic do powiedzenia – stwierdził Grzegorz Kokociński z Jadaru

* Więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved