Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Plamen Konstantinow na play-off w Serie A

Plamen Konstantinow na play-off w Serie A

Bułgar, grający w Gazpromie Surgut jest bliski podpisania kontraktu z Roma Volley na grę w play-off Serie A. Podobny scenariusz przed sezonem zapowiadali działacze z Jastrzębia, na przeszkodzie stanęła zbieżność terminów.

Konstantinow zapowiadał odchodząc z Jastrzębskiego Węgla że jeśli tylko pozwolą na to okoliczności wzmocni polski zespół podczas rundy playoff, do transferu Bułgara jednak nie doszło bowiem jego rosyjski klub awansował do fazy playoff Superligi i daty ćwierćfinałowych spotkań w Polskiej Lidze Siatkówki pokryły się ze spotkaniami w lidze rosyjskiej.

Gazprom Surgut jest jednak bliski zakończenia sezonu, bowiem po dwóch spotkaniach z Fakiełem Nowy Urengoj przegrywa już 0:2 i to zawodnicy z Urengoja są o krok od najlepszej czwórki ligi.Do Konstantinowa zgłosili się działacze z włoskiego Roma Volley, która na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zajmuje drugą pozycję w serie A. Klub, który debiutuje w tym sezonie w najwyższej lidze ma aspiracje na medal i to najlepiej złoty – stąd propozycja dla bułgarskiego przyjmującego.

Jak podają bułgarskie media, Konstantinow jest o krok od podpisania umowy z Romą, w której występowałby do końca sezonu. Playoffy serie A rozpoczynają się po koniec kwietnia, więc Bułgar miałby chwilę czasu na odpoczynek przed wyjazdem do Włoch.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved