Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Stal Mielec – Nafta Gaz Piła – wypowiedzi

Stal Mielec – Nafta Gaz Piła – wypowiedzi

Po sensacyjnym zwycięstwie w LSK siatkarek Stali Mielec nad Naftą Piła, na konferencji prasowej spotkali się przedstawiciele obydwu drużyn. Oto ich pomeczowe wypowiedzi.

Jacek Wiśniewski (Stal Mielec): Cieszę się, że wygraliśmy ten mecz. Następnym powodem z którego się cieszę jest fakt, że nasze dwie młode zawodniczki, czyli Agata Turbak i Dorota Wilk udźwignęły ciężar spotkania, bo dały bardzo dobrą zmianę i pomogły koleżankom. Na boisku zachowywały się tak jakby grały już na nim od paru miesięcy, a są to dziewczyny, których to był pierwszy tek dobry mecz w sezonie. Cieszę się przede wszystkim z tego, że tknęły taką wiarę, nadzieję, świeżość i młodość w ten zespół. Chwała im za to. Pozostałe dziewczyny podłączyły się pod to wszystko i rezultat jest taki jaki jest. Wierzę w to, że ten weekend zakończy się dla nas szczęśliwie.

Agnieszka Kosmatka (Nafta Gaz Piła): Gratuluję zespołowi z Mielca. My na pewno nie zagrałyśmy tak jakbyśmy chciałaby, oczywiście oprócz tego pierwszego seta. Później dziewczyny się rozgrywały. My myśleliśmy, że ten mecz wygra się sam, a on się sam nie wygrał. Podeszłyśmy do meczu zbyt mało skoncentrowane. Na pewno nie podłożyłyśmy się i z tej strony chciałabym powiedzieć tym wszystkim, którzy szukają sobie podtekstów, że dziewczyny zagrały bardzo ambitnie i my tego meczu im nie oddałyśmy, to one go sobie wywalczyły.Karolina Olczyk (Stal Mielec): Bardzo się cieszę z tej wygranej, mam nadzieję, że ten sezon skończy się tak jak w tamtym roku, czyli dobrze dla nas. Bardzo się ciesze z postawy Doroty Wilk i Agaty Turbak, które dały dobre zmiany i dźwignęły to wszystko.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved