Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga mężczyzn: Inotel gra o utrzymanie z BBTS

I liga mężczyzn: Inotel gra o utrzymanie z BBTS

Siatkarzy Inotelu Poznań czekają w sobotę i niedzielę pojedynki z BBTS Siatkarz-Original Bielsko-Biała w rundzie play-off. Gra toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Faworyta tej rywalizacji nie sposób wytypować.

W sezonie zasadniczym oba zespoły wygrały po jednym meczu. W pierwszym spotkaniu rozegranym w hali poznaniaków przy ulicy Harcerskiej gładko 3:0 wygrał Inotel. W rewanżu po emocjonujących końcówkach setów 3:1 wygrali siatkarze BBTS-u. Właśnie w rozpoczęcia play-off we własnej hali zawodnicy BBTS powinni upatrywać szansy na pozostanie w I lidze. – Mają bardzo specyficzną halę, a właściwie salę w której bardzo trudno się gra – mówią zawodnicy Inotelu. Ściany na pewno będą więc w ten weekend sprzyjać siatkarzom z Bielska-Białej.

Trener Marek Jankowiak oraz jego asystent Damian Lisiecki mają do dyspozycji wszystkich zawodników. Do pełni sił po kontuzji doszedł już Bartosz Michke więc do Bielska-Białej poznaniacy pojechali w komplecie. – Ostatnie treningi były poświęcone taktycznemu rozpracowaniu rywala. Dodatkowo przygotowaliśmy kilka wariantów, tak aby zaskoczyć bielszczan już na początku poszczególnych setów i szybko wyjść na kilkupunktowe prowadzenie, aby kontrolować przebieg spotkań – powiedział rzecznik Inotelu, Tomasz Woźniak.Natomiast podopieczni trenera Grzegorza Wagnera starannie przygotowywali się do fazy play-off i nawet nie dopuszczają myśli o degradacji do II ligi. Jeśli przegrają oba mecze, to ich spadek będzie raczej przesądzony, bo Inotel we własnej hali raczej nie przegrywa.

Przypomnijmy, że rywalizacja pomiędzy Inotelem a BBTS-em toczyć się będzie do trzech wygranych meczów. Pierwsze dwa spotkania odbędą się w najbliższy weekend w Bielsku-Białej w Hali Sportowej przy ul. Widok 12 według planu: sobota godz. 16.00, niedziela godz. 11.00. Do rewanżu dojdzie 14 kwietnia w Poznaniu.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved