Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Strefa Siatkówki w pierwszej „10” serwisów sportowych

Strefa Siatkówki w pierwszej „10” serwisów sportowych

W marcowym dodatku do miesięcznika "Press", serwis Strefa Siatkówki został sklasyfikowany na ósmym miejscu w kategorii sportowych serwisów internetowych oraz jako najpopularniejszy serwis siatkarski. Wyprzedziliśmy między innymi stronę Przeglądu Sportowego.

W swoim dodatku internetowym miesięcznik „Press” podał informację o najpopularniejszych serwisach internetowych. W kategorii „Sport” nasz serwis został sklasyfikowany na wysokiej, ósmej pozycji!

Ze stron o tematyce siatkarskiej w rankingu znalazła się jeszcze tylko oficjalna strona PLS (18. miejsce). „Press” powołuje się na badania Megapenel PBI/Gemius, z listopada 2006.Dla Strefy Siatkówki podane są następujące dane:

Real users - 133 953
liczba odsłon - 7 916 526
zasięg - 1,03%

Podobne dane mają wyprzedzające nas SportoweFakty oraz sports.pl (strona Przeglądu Sportowego), jednak oba serwisy mają mniejszą ilość odsłon. Trzeba również zauważyć, że oba te serwisy informują o wszystkich dyscyplinach sportowych. W pierwszej dziesiątce, oprócz Strefy Siatkówki, tylko serwis 90minut.pl traktuje o jednej dyscyplinie sportowej (piłka nożna).

Klasyfikacja w kategorii sport:

1.  Onet.pl - serwisy sportowe
2.  Wirtualna Polska - serwisy sportowe
3.  Interia.pl - serwsiy sportowe
4.  Gazeta.pl - serwisy sportowe
5.  90minut.pl
6.  livescore.com
7.  sportowefakty.pl
8.  siatka.org
9.  sports.pl
10. fit.pl

Redakcja serwisu „Strefa Siatkówki” dziękuje wszystkim naszym Współpracownikom i Przyjaciołom za dotychczasową pomoc. To dzięki Wam osiągnęliśmy tak wysoką pozycję, docenioną teraz przez miesięcznik „Press”. Pragniemy podziękować również wszystkim naszym Czytelnikom, bez których nasz serwis nie miałby racji bytu.

Należy jeszcze dodać, że od listopada minionego roku liczba odsłon w serwisie i liczba naszych czytelników ciągle wzrasta…

źródło: inf. własna, Press

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved