Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Szulc: Nie poddamy się bez walki

Piotr Szulc: Nie poddamy się bez walki

Długi czas byliśmy na ostatnim miejscu w lidze. Dopiero wygrana z Częstochową i z Radomiem w pierwszej rundzie pozwoliła nam się odbić od dna - mówi kapitan J.W. Construction AZS Politechniki Warszawskiej.

Pierwsza runda w waszym wykonaniu nie była najlepsza, spodziewaliście się chyba wyższego miejsca. Jak ty to oceniasz?

Piotr Szulc: – Po tych wszystkich perypetiach, które mieliśmy – przypomnę, że nasz pierwszy trener zrezygnował po trzech kolejkach – długi czas byliśmy na ostatnim miejscu w lidze. Dopiero wygrana z Częstochową i z Radomiem w pierwszej rundzie pozwoliła nam się odbić od dna. W rundzie rewanżowej graliśmy bardzo dobrze momentami, walczyliśmy z każdym, stąd te tie-breaki. Jesteśmy bardzo walecznym zespołem i nawet gdy tak jak z Częstochową ostatnio przegraliśmy czy z innymi zespołami, to z każdym walczyliśmy o jakieś punkty. Przypomnę, że wygraliśmy i w Kędzierzynie 3:2, tak samo u siebie z Resovią. Finisz na pewno był dobry.Wspominałeś o zmianie trenera. Co takiego zrobił Edward Skorek, że się odblokowaliście?

Piotr Szulc: – Jak powtarzałem wielokrotnie, trener Skorek przede wszystkim zmienił szóstkę, zmienił kilku zawodników. Postawił na innych, zwłaszcza na przyjęciu i na libero. Dwie konkretne zmiany, mówię tu o Tomku Drzyzdze i o sobie, to usprawniło przyjęcie i zaczęliśmy po prostu grać w siatkówkę. Gdyby nie kontuzje, gralibyśmy jeszcze lepiej. Teraz play-offy, zobaczymy jak to będzie wyglądało na koniec i wtedy wszystko spokojnie ocenimy-.

Rozmawiał Michał Rudnik

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved