Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

Pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

Dzisiaj w Warszawie odbyło się losowanie ćwierćfinałowych par finałowego turnieju Pucharu Polski siatkarzy PLUS CUP 2007, który odbędzie się w dniach 13 - 15. kwietnia w Kielcach.

Puchar Polski 2007 – mecze ćwierćfinałowe:

- godz.13:00
BOT Skra Bełchatów - Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle

- godz. 15:30
Jastrzębski Węgiel - Enrgia Pro Gwardia Wrocław

- godz. 18:00
PZU AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska

- godz. 20:30
Wkręt-Met Domex AZS Czestochowa - Asecco Resovia Rzeszów

Mecze półfinałowe rozegrane zostaną w sobotę 14. kwietnia o 16.00 (transmisja TVP Sport) i o 18.30 (transmisja TVP Sport + regiony).



W niedzielę odbędzie się finał (początek 13.50, transmisja w TVP 1).

Tyle ze sobą się nagrają, że będą znali jak łyse konie – powiedział o parze Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa – Asseco Resovia II trener Jastrzębskiego Węgla Leszek Dejewski, który przyjechał do Warszawy na losowanie finałowego turnieju Pucharu Polski siatkarzy. Wymienione zespoły najpierw zmierzą się w play-off.

Rzeczywiście będziemy wiedzieć o sobie bardzo dużo – mówi II trener Wkręt-Metu Radosław Panas. – O wyniku ćwierćfinału zadecyduje dyspozycja dnia, realizacja założeń taktycznych. Na pewno najłatwiej wytypować zwycięzcę w parze Jastrzębski Węgiel – EnergiaPro Gwardia Wrocław. Graliśmy ostatnio z tym drugim zespołem. Oni nie mają armat.

W parach BOT Skra Bełchatów – Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle i PZU AZS Olsztyn – J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska Radosław Panas szanse ocenił jak 70:30. – Mecz z naszym udziałem jest na pewno najbardziej wyrównany – powiedział Radosław Panas. Częstochowski szkoleniowiec dodał, że od rana chodziła mu po głowie myśl, że zagramy w Pucharze Polski z Resovią. Często takie ciągi spotkań z tym samym zespołem trafiają.

Zobacz również:

Terminarz turnieju finałowego Pucharu Polski w Kielcach

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved