Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Milczarek: Czeka nas ciężka walka

Robert Milczarek: Czeka nas ciężka walka

Robert Milczarek w spotkaniu z Delectą Bydgoszcz zagrał na nietypowej dla siebie pozycji libero. „Milczar” zastąpił Krzysztofa Ignaczaka, który z powodu dolegliwości zdrowotnych opuścił ostatni mecz rundy zasadniczej.

Przed spotkaniem z Delectą pojawiły się spekulacje, że możecie odpuścić mecz, dać swoim rywalom większą swobodę. Dziś pokazaliście, że owe spekulacje były mówiąc wprost „wyssane z palca”.

Robert Milczarek: – Nie było mowy o odpuszczaniu. Trener uczulał nas na to, żebyśmy za bardzo się nie rozluźnili. Cel był jasny, mieliśmy wygrać i wygraliśmy. Wygrana nad Delecta ucina wszelkie spekulacje, zdobyliśmy trzy punkty i z pozycji lidera przystąpmy do najważniejszej części sezonu.Faza Play Off tuż tuż. Od kilku sezonów sprawdza się teza, że drużyna która zajmie pierwsze miejsce po zasadniczej fazie później zdobywa mistrzostwo Polski. Co Ty na to?

Robert Milczarek: – Jestem za, nie mam nic przeciwko, podobnie jak cały zespół. Czeka nas ciężka walką w Play Off, bo przecież nikt przed BOT Skrą się nie położy. Każdy mecz będzie wymagał mobilizacji, nienagannej dyspozycji a przede wszystkim skuteczności. Chętnych do złotego medalu jest kilka zespołów. Obecny sezon pokazuje, że Polska Liga Siatkówki stała się wyrównana bardziej niż kiedykolwiek. Takie zespoły jak Resovia czy Mostostal mają wielką chęć zająć miejsce w pierwszej czwórce. Rozgrywki Play Off tylko na tym zyskają.

Z Robertem Milczarkiem rozmawiał Sebastian Sobczak www.skra.pl

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved