Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Edward Skorek: Dziękuję chłopakom

Edward Skorek: Dziękuję chłopakom

- Serdecznie dziękuję chłopakom za postawę w meczach rundy zasadniczej - powiedział trener J.W.Construction AZS Politechniki Warszawskiej, Edward Skorek. - To właśnie dzięki ich ambicji wywalczyliśmy awans do "ósemki".

Edward Skorek przypomniał, że kłopoty zdrowotne dotykały drużynę praktycznie w trakcie całych rozgrywek. Jednak ten fakt nie załamał ekipy. Dzień przed spotkaniem w Radomiu Tomasz Drzyzga poinformował mnie, że ma bóle w kolanie i nie wie czy sprosta wymaganiom – powiedział trener warszawskiego zespołu. – Zastąpił go Radosław Maciejewicz i zresztą zagrał bardzo dobrze. Ostatni mecz obfitował w szereg dramatycznych zwrotów, sytuacja zmnieniała się, ale na szczęście wszystko skończyło po naszej myśli.

Według trenera J.W.Construction AZS Politechniki Warszawskiej najlepsza szóstka fazy zasadniczej wygląda następująco: Zagumny, Wlazły, Perłowski, Heikkinen, Tanik, Gierczyński i Obdrżalek.Pozycja Pawła Zgumnego nie podlega dyskusji, podobnie jak Mariusza Wlazłego – powiedział Edward Skorek. – Bardzo pozytywnie oceniam grę Łukasza Perłowskiego i Janne Heikkinena. Ten drugi jest graczem dynamicznym, ma niezłą zagrywkę, czuje blok. Sinan Tanik miał różne okresy gry w rundzie, bardzo fajnie wprowadził do zespołu, ma dobry atak. Krzysztof Gierczyński jest bardzo dobrym zawodnikiem, bez niego Wkręt-Met prezentowałby się słabiej. Na pozycji libero Premysl Obrdżalek pokazał z najlepszej strony. Podobał mi się też Duszan Kubica.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved