Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra bez Ignaczaka i Stelmacha przeciwko bydgoszczanom?

Skra bez Ignaczaka i Stelmacha przeciwko bydgoszczanom?

Ciężka dawka treningów ma lepszą i gorszą stronę. O tę drugą otarli się dwaj gracze Skry Bełchatów. Występ Ignaczaka i Stelmacha w sobotnim meczu stanął pod znakiem zapytania.

Kapitanowi „Energetyków” przytrafiło się zatrucie pokarmowe, natomiast libero bełchatowian zapalenie krtani. Obaj nie brali udziału w dzisiejszym treningu, w hali Energia mają pojawić się w sobotę na rozruchu przed meczem z Delectą Bydgoszcz. Wtedy zapadanie decyzja o tym, czy wezmą udział w spotkaniu kończącym rundę zasadniczą. Alternatywą dla Ignaczaka jest Robert Milczarek. Siatkarz, który był rewelacją sezonu 2004/2005 powrócił po ciężkiej kontuzji barku. Fizycznie wszystko jest w porządku, jednak na wszystko potrzeba czasu. Od początku obecnego sezonu „Milczar” z dobrym skutkiem grywał w drugim zespole na pozycji libero.

Podczas piątkowego treningu drobnego urazu nabawił się Janne Heikkinen. Kibice mogą odetchnąć z ulgą, bowiem środkowy BOT Skry na pewno zagra przeciwko bydgoszczanom.Mistrzowie Polski podczas treningów dużo czasu poświęcają doskonaleniu wytrzymałości. Wczoraj bełchatowianie zakończyli treningi biegowe, z dużym naciskiem na biegi interwałowe.

Trener Daniel Castellani ucina spekulacje mówiąc stanowczo, że jego zespół do spotkania z Delectą podejdzie jak do każdego ligowego spotkania. Celem bełchatowian jest zwycięstwo, nie ma mowy o odpuszczaniu. Bydgoszczanie wraz z Politechniką walczą o miejsce numer „8”, które daje bezpieczny byt w Polskiej Lidze Siatkówki i prawo gry w fazie play-off. Mistrzowie Polski wybiegną w najmocniejszym ustawieniu, losy Stelmacha i Ignaczaka wyjaśnią się podczas porannego treningu.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved