Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Kubacki: Żadnych układanek

Andrzej Kubacki: Żadnych układanek

Kędzierzyńscy siatkarze pojedynkiem w Jastrzębiu zakończą zasadniczą część sezonu w PLS. W pierwszej rundzie play-off kędzierzynianie będą grać właśnie z Jastrzębskim Węglem.

Mostostalowcy nie chcieli w pierwszej rundzie play-off trafić na drużynę prowadzoną przez Włocha Tomaso Totolo. – Przeciwnikami, którzy bardziej nam leżą, był Rzeszów i Częstochowa – przyznaje Kazimierz Pietrzyk, prezes Mostostalu Azoty.

Teraz w Kędzierzynie zastanawiają się, czy w Jastrzębiu odkryć wszystkie swoje karty, czy może poczekać do meczu w play-off i zagrać rezerwami.Może trzeba dać odpocząć Marcinowi Nowakowi, Petrovi Zapletalovi i wpuścić dublerów. Ten mecz nie ma już dla nas znaczenia, jeśli chodzi o miejsce w tabeli. Z drugiej strony pojedynek będzie transmitowany w telewizji i nie chcemy po dobrych meczach pokazać się jako grupa przypadkowo zebranych siatkarzy. Decyzję zostawiam trenerowi Kubackiemu – twierdzi Pietrzyk.

Andrzej Kubacki chce zagrać najmocniejszym składem: – W żadne układanki, chowanie się i zabawy nie mam zamiaru wchodzić. Przez cały sezon graliśmy w różnych ustawieniach, potrzeba nam jak najwięcej meczów, szukamy optymalnego ustawienia. Tu trzeba po prostu coraz lepiej grać, a nie wymyślać jakieś niespodzianki – zaznacza Kubacki.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved