Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > W Mielcu wierzą w dobry występ Stali w Muszynie

W Mielcu wierzą w dobry występ Stali w Muszynie

Po niedzielnej przegranej z poznańskim AZS-em sytuacja siatkarek mieleckiej Stali zrobiła się nieciekawa. Co prawda, obecnie mielczanki zajmują ósme miejsce w tabeli, ale do zakończenia rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki. Wszystko może się więc jeszcze wydarzyć.

Stal cały czas walczy o miejsce w ósemce. To awansuje w ligowej tabeli, to znów spada, i tak w koło Macieju. Niektórzy nie wróżą jej niczego dobrego. I trudno się dziwić. Huśtawka nastrojów, jaką fundują swoim kibicom siatkarki Stali raczej nie napawa optymizmem. Tego z kolei nie tracą prezes klubu Marian Grzanka i trener Jacek Wiśniewski, którzy zgodnie twierdzą, że dobrej myśli trzeba być do samego końca, że trzeba do samego końca wierzyć. Wierzą więc też w dobry występ mielczanek w najbliższą sobotę w meczu w Muszynie.

Muszynianka nie gra ostatnio zbyt równo – twierdzi trener Wiśniewski. – W sobotę w Muszynie można więc pokusić się o jakieś punkty. W naszej sytuacji nie można, ale raczej trzeba pokusić się o jakieś punkty. Będziemy o nie walczyć. W planie mieliśmy dwudniowe zgrupowanie w Muszynie, ale daliśmy sobie z tym spokój. Do Muszyny ruszamy w piątek w południe. Odbędziemy tam dwa treningi. Pierwsze zajęcia treningowe w hali w Muszynie zaplanowano na piątkowy wieczór, a drugie na sobotę rano. Nie ma co przesadzać.Siatkarki Stali do sobotniego spotkania z „Mineralnymi” przygotowują się normalnym trybem, nie izolując się od świata zewnętrznego. Wiedzą, że tym razem plamy dać nie mogą. Nikt nie każe im zaraz wygrać, choć to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale zagrać z wiarą w końcowy sukces. Tego przecież można od nich żądać. Dość już przegranych przez mielczanki spotkań w szatni. Dwóch ostatnich w ten sposób przegrać na pewno nie można.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved