Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Serbowie potwierdzili udział w Memoriale Wagnera

Serbowie potwierdzili udział w Memoriale Wagnera

Kadra narodowa Serbii prowadzona przez Igora Kolakovića potwierdziła przyjazd na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera do Olsztyna. Impreza, która odbędzie się w połowie sierpnia zapowiada się zatem iście gwiazdorsko.

Jak ogłosiła dzisiaj OSS (Siatkarska Federacja Serbii) Plavi przyjadą w połowie sierpnia do Olsztyna na kolejny już Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

Jak powiedział atakujący reprezentacji Serbii, Dejan Bojovićzespół zawsze z radością przyjeżdża do Polski, a ma ku temu wiele okazji każdego roku„. Młody Serb przyznał, że Polska kojarzy mu się przede wszystkim ze wspaniałą atmosferą na trybunach i jest pewien, że taka też będzie towarzyszyć zmaganiom w Olsztynie.Trzeba przyznać, że Serbowie bardzo często goszczą na polskiej ziemi. Od 2005 roku biało-czerwoni spotykają się z nimi regularnie. Tak było podczas rozgrywek Ligi Światowej 2005, pamiętnego półfinału w Belgradzie a także Ligi Światowej 2006 w Łodzi. Na domiar tego zawodnicy występujący w klubach całej Europy często goszczą u polskich rywali. W Bełchatowie w ubiegłym roku grali nie tylko Ivan Miljković i Andrija Gerić wraz z Maceratą ale również Dejan Bojović wraz z Olympiakosem. W Jastrzębiu pojawił się Nikola Grbić, którego Piacenza trafiła na wicemistrzów Polski w Pucharze CEV.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved