Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Ruszyła sprzedaż biletów na turniej GP w Rzeszowie

Ruszyła sprzedaż biletów na turniej GP w Rzeszowie

Od wtorku ruszyła internetowa sprzedaż biletów (potrwa do 20 lipca) na Turniej World Grand Prix Kobiet, który rozegrany zostanie w Rzeszowie (3.08. - 5.08., hala na Podpromiu). Karty wstępu kosztują 60 i 40 zł, w zależności od miejsca.

W turnieju, oprócz polskiej reprezentacji, zagrają: Chiny, USA i Rosja. – Bilety będą dostępne tylko w sprzedaży internetowej, a później, gdyby nie zostały wszystkie sprzedane, ewentualnie trafią do kas do Rzeszowa. Jest to jednak mało prawdopodobne, widząc zainteresowanie kartami wstępu. Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na ten sposób sprzedaży biletów, który bardzo dobrze zdał egzamin w poprzednich latach. Zresztą przed dwoma laty w podobny sposób rozprowadzaliśmy bilety na turniej eliminacyjny do MŚ w Japonii i hala na Podpromiu pękała w szwach. Mam nadzieję, że w sierpniu nie będzie inaczej i znów Rzeszów należycie wywiąże się z organizacji dużej siatkarskiej imprezy – mówi prezes Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej, Wiesław Radomski.

Ceny biletów (obowiązują na dwa mecze, które rozgrywane są w danym dniu) na turniej w Rzeszowie uzależnione są od miejsca w hali – dolne sektory 60 zł, a górne i za boiskiem 40 zł. Sprzedaż internetowa potrwa do 20 lipca, a później, jeśli zostaną jakieś niesprzedane bilety, będą przekazane do kas.Każdy, kto chce zakupić bilety na rzeszowski turniej przez Internet, musi wejść na stronę www.kupbilet.pl i założyć sobie konto (zalogować się, podobnie jak przy zakładaniu skrzynki mailowej). Następnie wybiera się, klikając w odpowiedni baner określający konkretny dzień, na który ma być bilet. Jedna wejściówka (60 lub 40 zł) obejmuje dwa mecze w danym dniu. W piątek – 3.08. – Polska zagra z USA (godz. 20), a Rosja z Chinami (17), w sobotę (4.08.) Rosja – USA (17) i Polska – Chiny (20), a w niedzielę Chiny – USA (17) i Rosja – Polska (20).

Gdy wybierze się już dany dzień, pojawia się plan hali i wówczas należy kliknąć w dany sektor, aby wybrać rząd i miejsce. Wpłat za bilety dokonuje się po otrzymaniu maila potwierdzającego dokonanie rezerwacji. Wówczas każdy, kto kupił bilet ma 72 godziny na wpłatę (jeśli nie wpłaci się w terminie, rezerwacja zostaje anulowana). Gdy pieniądze wpłyną na podane konto, bilety zostaną wysłane przesyłką poleconą. Jedno zamówienie indywidualne (nawet w kilku rezerwacjach) może standardowo obejmować maksymalnie 10 biletów na jeden dzień. Internetowa sprzedaż wejściówek planowana jest do 20 lipca.

W roku 2007 World Grand Prix obejmować będzie cztery tygodnie, podczas których zostanie rozegranych 65 spotkań. Podczas trzech tygodni każdy zespół rozegra łącznie 9 meczów. Rundy eliminacyjne zostaną rozegrane w: Japonii (3 razy), Włoszech, Polsce (Rzeszów 3 -5.08.), Macau, Hongkongu, Tajwanie oraz Rosji. Finały odbędą się w Chinach, w Ningbo. Weźmie w nich udział 5 najlepszych zespołów z rundy eliminacyjnej oraz gospodarz. Podczas rundy finałowej, trwającej 5 dni, zostanie rozegranych łącznie 15 meczów.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved