Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Nietypowy trening Winiar

Nietypowy trening Winiar

Niezwykły siatkarski trening odbył się 21 marca, w hali sportowej Winiary Arena, w Kaliszu. Zawodniczki grających w ekstraklasie, kaliskich Winiar, przeprowadziły zajęcia wraz ze szkolną drużyną Gimnazjum nr 9 w Kaliszu.

Trening z mistrzyniami był nagrodą dla gimnazjalnego zespołu za dobry występ w Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki „Agora Cup”. Siatkarki Winiar najpierw ćwiczyły w parach ze swoimi młodszymi koleżankami, a potem wspólnie trenowały przy siatce. Dla młodych zawodniczek było to ogromne przeżycie móc trenować ze swoimi idolkami.

Anna Barańska – Winiary Kalisz: – Na treningu była fantastyczna atmosfera. Muszę przyznać, że dziewczyny z gimnazjum sporo już też potrafią i mogłyśmy z nimi profesjonalnie ćwiczyć różne elementy gry. Myślę, że był to pierwszy trening ale na pewno nie ostatni.Martyna Tracz, kapitan drużyny Gimnazjum nr 9 w Kaliszu: – Dla nas to było ogromne wyróżnienie. Starałyśmy się jak najwięcej nauczyć na tym treningu. Do tej pory mogłyśmy tylko podglądać treningi siatkarek Winiar, a dziś razem grałyśmy.

Warto dodać, że na treningu obu drużynom dopingowali z trybun uczniowie gimnazjum na Dobrzecu, którzy przyszli na trening w ramach powitania wiosny. Co ciekawe nietypowy trening spodobał się też podopiecznym Igora Prielożnego.

źródło: inf. własna, Radio Centrum Kalisz

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved