Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Akademia Siatkówki im. A. Gołasia – zainteresowanie rośnie

Akademia Siatkówki im. A. Gołasia – zainteresowanie rośnie

Kielce i Opole to kolejne miasta, które chętnie widziałaby inicjatywę magazynu „Super Volley” na swoim podwórku. Akademia Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia odbiera coraz więcej sygnałów o chęci współpracy...

Prezydent Kielc – Wojciech Lubawski – jest bardzo pozytywnie nastawiony do pomysłu otwarcia oddziału Akademii w stolicy województwa świętokrzyskiego. – To piękna idea – przyznał. – Koresponduje z naszym pomysłem zapewnienia młodym ludziom różnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Będzie nam bardzo przyjemnie dołożyć swoją „cegiełkę” w budowie siatkówki w Kielcach – przyznał Mariusz Herman, wydawca m.in. magazynu „Super Volley”.Nadal trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia. Przygotowywany jest również plan szkoleniowy, którym zajęli się pracownicy naukowi Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Na koniec przypomnijmy, że celem stowarzyszenia (które mocno wspiera miesięcznik „Super Volley”) jest stworzenie w 49 ośrodkach w całej Polsce oddziałów Akademii, w których tysiące dzieci i młodzieży (w wieku od 8-15 lat) będzie trenowało siatkówkę. Na dodatek w planach jest ogólnopolski turniej i szkolenia dla trenerów zajmujących się pracą z młodymi ludźmi.

Na stronie internetowej magazynu „Super Volley” można znaleźć specjalnie przygotowaną ankietę. Odpowiedzi na kilka pytań pozwolą przygotować pracownikom Akademii przygotować konkretną propozycję.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved