Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PLS: Siatkarze z Jastrzębia grają z Resovią

PLS: Siatkarze z Jastrzębia grają z Resovią

Środowy mecz z Resovią zadecyduje, czy Jastrzębski Węgiel przystąpi do play-off z trzeciej pozycji. Początek meczu rzeszowian z podopiecznymi trenera Tomaso Totolo o godzinie 18.

W Jastrzębiu wszyscy pamiętają spotkanie z pierwszej rundy, gdy Resovia zlała w Szerokiej wicemistrzów Polski bez straty seta. Teraz czas na rewanż.

To nie będzie dla nas zwykły mecz. Rozbili nas we własnej hali, byli lepsi w każdym elemencie. Dlatego teraz chcemy im oddać – zapowiada Jakub Bednaruk, rozgrywający JW.Jastrzębianie muszą wygrać, jeżeli chcą przystąpić do play-off z trzeciej pozycji. Chrapkę na to miejsce mają też Resovia i AZS Częstochowa.

Musimy zagrać zespołowo. Jeżeli w mojej drużynie będzie jedno słabsze ogniwo, to nic z tego nie będzie. Spodziewam się, że Jastrzębie będzie zmobilizowane niczym w finale mistrzostw Polski. Potraktują mecz prestiżowo, będą chcieli się zrewanżować – podkreśla Jan Such.

Szkoleniowiec Resovii dużo czasu na treningach poświęca grze blokiem i w obronie. – Te elementy szwankowały ostatnio najbardziej – mówi.

Resovia jest bardzo dobrą drużyną. Szanujemy ją, ale jedziemy wygrać za trzy punkty. Musimy być skoncentrowani od pierwszej piłki – dodaje Daniel Pliński, kapitan JW. Początek spotkania o godz. 18.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved