Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Iza Śliwa idzie śladami słynnej mamy

Iza Śliwa idzie śladami słynnej mamy

W ślady słynnej mamy - Magdy Śliwy podąża Izabela Śliwa, która właśnie otrzymała powołanie do reprezentacji Polski kadetek i ma szansę na wyjazd na kwietniowe Mistrzostwa Europy.

Iza Śliwa podobnie jak jej mama na co dzień występuje w Wiśle Kraków, gdzie w zespole kadetek gra na pozycji libero. W ostatni weekend „Pestka”, jak nazywana jest córka naszej utytułowanej rozgrywającej, wraz z koleżankami z zespołu zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski w kategorii kadetek. (w finale od Wiśleczek lepsze okazały się zawodniczki z Gdańska). Obok medalu drużynowego Iza Śliwa w weekend wywalczyła także tytuł najlepszej libero turnieju oraz została wybrana najlepszą zawodniczką Wisły Kraków.

Teraz przed „Pestką” kolejne wyzwanie, gdyż znalazła się ona w szerokim składzie reprezentacji Polski kadetek i ma szansę na wyjazd na kwietniowe Mistrzostwa Europy. Czy uda jej się pójść w ślady słynnej mamy?Nasza „Pestka” zagrała bardzo dobrze i to powołanie się jej należało, ale ma trudną rywalkę na swojej pozycji i tylko od niej zależy, czy na stałe zagości w kadrze – ocenił szanse swojej podopiecznej Leszek Kędryna, trener kadetek Wisły.

źródło: Dziennik Polski, siatkowka.tswisla.pl, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved