Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Mariola Zenik: Czekam na telefon od Bonitty

Mariola Zenik: Czekam na telefon od Bonitty

- Czekam na telefon od nowego trenera, reprezentacja była dla mnie zawsze bardzo ważna - powiedziała libero Zariecza Odincowo Mariola Zenik. - Jeżeli tylko Marco Bonitta będzie mnie widział w składzie, to stawię się.

Zariecze Odincowo przegrało 0:3 z Perugią w finale Pucharu CEV. Jest czego gratulować, ale tak nie do końca – powiedziała Mariola Zenik. – Mój zespół po raz pierwszy zagrał w finale o europejskie puchary. Z drugiej strony zostałyśmy pokonane przez Perugię bardzo wyraźnie.

Niewiele zresztą brakowało, a doszłoby do „polskiego” finału. W półfinale Asystel Novara z Katarzyną Skowrońską-Dolatą przegrał po twardej walce z Perugią 2:3. Rozmawiałam z Kasią i ona powiedziała, że Perugia utrafiła bezbłędnie z formą na Final Four – mówi Mariola Zenik. – Jeszcze dwa tygodnie temu grała słabo. Asystel miał problemy kadrowe. Jedna z podstawowych zawodniczek doznała kontuzji. Trener przesunął Kasię na skrzydło i spisywała się bardzo dobrze.Siatkarki Zariecza Odincowo wyleciały z Włoch w niedzielę wieczorem. Do domów dotarły dzisiaj rano. Podróżujemy sporo, przeloty są trochę męczące – powiedziała Mariola Zenik. – Już jutro lecimy do Kaliningradu na spotkanie z Dynamem. Zespół ten gościł zespoły w podmoskiewskiej Łobni. Jednak nam przygotował inne miejsce. Chyba po to żeby nas zmęczyć.

Przed odlotem do Perugii na Final Four Zariecze przegrało mecz ligowy w Czelabińsku. To była ewidentna wpadka i na coś podobnego nie możemy sobie pozwolić – mówi Mariola Zenik. – Chcemy po fazie zasadniczej być na 2-3 miejscu. Do play off kwalifikują cztery zespoły.

Mariola Zanik raz jeszcze podkreśliła, że doskonale czuje się w Odincowie. Trafiłam na dobry zespół – powiedziała.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved