Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: O życie z Inotelem

I liga: O życie z Inotelem

Porażka z rezerwami Skry Bełchatów 1:3 skazuje siatkarzy BBTS na udział w barażach o utrzymanie w I lidze. Wcale nie musiało dojść do takiej sytuacji.

Wygrana za trzy punkty dałaby bielszczanom awans na 6 pozycję, o którą tak długo walczyli podopieczni Grzegorza Wagnera. Tymczasem BBTS Siatkarz-Original rozegrał jedno z najsłabszych spotkań bieżącego sezonu. Długimi fragmentami gra gospodarzy wyglądała tak, jakby stawka meczu sparaliżowała miejscowych. Gdyby nie w miarę udane wejście czterech rezerwowych, porażka byłaby jeszcze bardziej dotkliwa.

Nie poznawałem zespołu w ostatnich dwóch meczach – przyznaje Grzegorz Wagner, trener BBTS. – Tak jakby chłopcy nie wierzyli w szansę ucieczki ze strefy barażowej. Taka sytuacja nie może powtórzyć się w meczach z Inotelem Poznań. Jedyny pozytyw z meczu ze Skrą II, to fajne wejście chłopaków ?z ławki?. Nie licząc oczywiście fatalnej końcówki IV seta. Teraz mamy chwilę czasu, aby ochłonąć. Później trzeba się bardzo dobrze przygotować do barażu – dodaje bielski szkoleniowiec.Do gry o utrzymanie przystąpią pary BBTS Siatkarz-Original Bielsko-Biała – Inotel Poznań oraz Energetyk Jaworzno – SPS Zduńska Wola. Zwycięzcy w rywalizacji do trzech zwycięstw zapewnią sobie pierwszoligowy status. Przegrani podzielą los już zdegradowanych Pronaru Hajnówka i Bzury Ozorków.

Warto dodać, że bilans bielsko-poznańskiej pary, po rundzie zasadniczej jest remisowy 1:1. W przypadku obu spotkań, zawsze triumfowali gospodarze spotkania 3:0.

Pierwsze spotkania barażowe odbędą się dniach 31.03 i 1.04.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved