Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Neroj: Z dużej chmury, mały deszcz…

Bartłomiej Neroj: Z dużej chmury, mały deszcz…

Bełchatowianie bez większych problemów rozprawili się z Resovią Rzeszów. Mistrzowie Polski jako jedyny zespół z wielkiej czwórki nie stracili punktu z zespołem z Podkarpacia.

Nie sądzę, żebyśmy mieli jakiś patent na pokonanie Resovii. Zagraliśmy dobry mecz i w pełni zasłużenie odnieśliśmy kolejne zwycięstwo.– stwierdził Bartłomiej Neroj.

Tuż przed spotkaniem zastanawiano się nad szansami Sovii na odebranie punktów dwukrotnym mistrzom Polski. Wcześniejsze sensacyjne zwycięstwo nad PZU AZS Olsztyn wlało w serca kibiców Resovii cień nadziei na odniesienie korzystnego rezultatu. Nie umniejszając zwycięstwa Resovii, Olsztyn bez Pawła Zagumnego to nie ten sam zespół. Rzeszów zagrał znakomity mecz, akademicy mimo walki, nie byli w stanie przeciwstawić się swoim przeciwnikom.W Bełchatowie do kolejnej niespodzianki nie doszło. Za to kibice zgromadzeni w hali Energia byli świadkami powtórki z pierwszego spotkania, które rozegrano w Rzeszowie. Z dużej chmury mały deszcz. Nasza dyspozycja z każdym dniem jest coraz lepsza. Wiedząc, że pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej mamy praktycznie zapewnione, podeszliśmy do spotkania nieco wyluzowani– kontynuuje rozgrywający BOT Skry.

Owy luz o mało nie przyczynił się do porażki w trzecim secie. Bełchatowianie o zwycięstwo walczyli do samego końca, wykorzystując dopiero siódmą piłkę meczową. Rzeszowianie przez dłuższy czas trzeciej partii grali jak równy z równym. Końcówka należała do gospodarzy. Popełniliśmy parę błędów, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Trzy punkty w spotkaniu z Rzeszowem jeszcze bardziej przybliżyły nas do pierwsze miejsca– uważa popularny Wania.

Na pytanie, czy BOT Skra jest w stanie sięgnąć po trzecią mistrzowską koronę, rozgrywający Energetyków odpowiada zdecydowanie – Gdybyśmy w to nie wierzyli nie było by nas tutaj. To jest nasz cel i zrobimy wszystko by go zrealizować.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved