Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zwycięstwo AZS Nysa w Poznaniu

Zwycięstwo AZS Nysa w Poznaniu

Szybkim i pewnym zwycięstwem w Poznaniu akademicy przypieczętowali zajęcie drugiej lokaty w I lidze. Inotel Poznań zagra o utrzymanie w lidze z BBTS-em Bielsko-Biała.

Nysanie okazali się lepsi o dwie klasy i w żadnym secie nie dali zdobyć rywalom więcej niż 20 punktów. Dobrze funkcjonowała zagrywka, co ułatwiało późniejsze zablokowanie przeciwnika czy wyprowadzanie skutecznych kontr.

Teraz nyski zespół czeka pauza, a pierwszy mecz drugiej rundy play-off planowany jest dopiero na 28 kwietnia. Akademicy zmierzą się z kimś z pary Joker Piła – GTPS Gorzów.Niestety czeka nas walka o utrzymanie w play-off choć w przedsezonowych planach stawialiśmy sobie za cel szóste miejsce – powiedział po spotkaniu rzecznik poznańskiego klubu Tomasz Woźniak. – Teraz mamy dwa tygodnie przerwy i myślę, że szybko nabierzemy świeżości i poprawimy jeszcze bardziej naszą grę. Zresztą w tych dwóch przegranych spotkaniach z Jokerem i AZS PWSZ było już to widać.

Inotel Poznań – AZS PWSZ Nysa 0:3

(17:25; 18:25; 20:25)

Składy zespołów:

Inotel Poznań: Staniewski, Kuczko, Sokołowski, Dwernicki, Łojewski, Kulikowski, Dębiec (L) oraz Brojek, Grygier, Józefczak, Mischke

AZS PWSZ Nysa: Kozioł, Kurian, Nowak, Vlk, Szabelski, Kisielewicz, Kryś (L)

Zobacz również:

Wyniki 26. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl, inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved